Vienai didžiausių Lietuvos baldų gamybos bendrovių AB „VILNIAUS BALDAI“ vadovaus Jonas Krutinis. AB „VILNIAUS BALDAI“ valdybos sprendimu J. Krutinis pareigas užims nuo 2018 m. gegužės 15 dienos.

J. Krutinis yra sukaupęs 23 metų darbo patirtį valdymo konsultacijų, finansų bei gamybos srityse lietuviško ir tarptautinio kapitalo įmonėse Lietuvoje bei užsienyje. Nuo 2015 metų J. Krutinis dirbo AB „VILNIAUS BALDAI“ Tiekimo grandinės ir finansų vadovu. Prieš tai – 13 metų SEB grupėje, iš jų 8 metus – SEB Banko Rusijoje finansų direktoriumi, į kurio pareigas įėjo ir pagalbos verslui funkcija. J. Krutinis turi Vilniaus universiteto Verslo vadybos ir administravimo magistro laipsnį.

Dabartinis AB „Vilniaus baldai“ direktorius“ Rimantas Vaitkus tęs savo karjerą bendrovėje tapdamas įmonės vadovo patarėju, atsakingu už energetiką ir veiklos tvarumą.

„Įmonė pradeda naują, dinamišką vystymosi etapą todėl manome, kad pokyčiai valdyme leis užtikrinti ambicingus plėtros planus – išauginti gamybinį pajėgumą dvigubai. Dėkojame Rimantui Vaitkui už ketverius sėkmingo vadovavimo metus, džiaugiamės galėdami pasitelkti jo patirtį ir žinias ypatingai svarbiose energetikos ir tvarumo srityse, o naujajam vadovui linkime sėkmės svarbiame įmonės plėtros etape“, – sako AB „VILNIAUS BALDAI“ valdybos pirmininkas Vytautas Bučas.

 

Kontaktinis asmuo:
Finansų vadovas
Jonas Krutinis
Tel.: +370 (5) 252 57 00